• A-ES Group Construction

Vienstāvu māju projekti

Svarīgais etaps ceļā uz savu māju ir projekta izvērtēšana. Šo soli atvieglo gatavo projektu piedāvājums, kas ļauj precizēt un apzināties savas vajadzības un iespējas. Visbiežāk iedzīvotāji izlemj būvēt vienstāva mājas, gatavu projektu namus, kuru būvniecības izmaksas līdz ar to ir zemākas.

Ar pārdomātiem māju projektiem, ko mēs piedāvājam ar pieredzējušiem arhitektiem, arī ekspluatācijas izmaksas ir iespējams samazināt, lai nav papildus izdevumi vasarā ar dzesēšanu vai apkuri ziemā. Svarīgi jau projekta sākuma stadijā izvērtēt vēlamo un ievērojot to, izstrādāt projektu. Galvenā uzmanība jākoncentrē uz plānošanu, drošām ēku konstrukcijām un pareizi uzbūvētiem sienu savienojumiem, kā arī ļoti ekonomiski izvietotiem ēkas iekšējiem inženiertīkliem.

Liela nozīme ir energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu realizācijai, ko lielā mērā ietekmē budžets.Jāņem vērā, ka energoefektīviem mājokļiem uzturēšanas izmaksas ilgtermiņā ir zemākas, savukārt pats mājoklis – videi draudzīgāks. Energoefektivitāte nav modes lieta, bet gan praktiska vajadzība vides ilgtspējas, dzīves līmeņa un dārdzības kontekstā.