top of page

Būvniecības uzņēmums

Pilna cikla celtniecības pakalpojumi

Būvuzņēmums ar ilggadēju pieredzi

PLAŠA SPEKTRA BŪVNIECĪBAS PAKALPOJUMI, RESTAURĀCIJAS, INŽENIERTEHNISKOS UN CITUS DARBUS BŪVĒJOT BŪVES NO PAMATIEM LĪDZ ATSLĒGAI

20211228_110303.jpg

Par mums

Mūsu būvfirmas vērtības

Kvalitāte

Cena

Termiņi

Mūsu būvfirmas pakalpojumi

Piedāvājam pilna cikla būvniecības darbus

Mēs zinām, ka pat vērienīgākie projekti ir iespējami, ja pie viņiem strādā profesionāļu komanda, kuri kvalitatīvi izpilda savu darbu.  Uzņēmuma A-ES Group Construction misija ir sniegt klientiem visefektīvākos, uzticamākos, drošākos un optimālākos risinājumus būvniecības darbos.

Lai runā mūsu darbi

Mūsu būvniecības projekti

Pie mums strādā profesionāli būvinženieri ar pieredzi vairāk kā 20 gadus. Mēs vienmēr esam atvērti konstruktīvam dialogam un esam gandarīti palīdzēt attīstīt piemērotu būvniecības risinājumu, lai tas atbilstu visām jūsu prasībām. Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze būvniecības tirgū, mums ir iegūta laba reputācija, esam kā viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā. Mūsu klienti ir lielākie ģenerāluzņēmēji Baltijā. Taču mēs esam atvērti sadarbībai arī privātpersonām. Mēs sadarbojamies ar būvmateriālu ražotājiem, kā arī lepojamies ar savu montāžas cehu un autoparku, kas dod iespēju klientiem piedāvāt pilna cikla būvniecības pakalpojumuspiedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no projektēšanas līdz objekta ekspluatācijai. Pēc līguma parakstīšanas ar mums, jūs varat būt pārliecināti, ka darbs tiks veikts augstākajā līmenī, un iekļaujoties darba termiņos!

Būvuzņēmums ar ilggadēju pieredzi

Mūsu klienti 

facebook4-1200x632.png
velve.png
unnamed_edited.png
vpvkac_g_midi_edited.png
17_edited.png
Untitled design-5_edited_edited.png
buve-plus-sia_147813_1_400x85_edited.png
bottom of page