top of page

Daudzdzīvokļu mājas apdare

Klients:   SIA “BŪVE PLUS”
Vieta:   Rīga, Rembates iela 8, 10
Objekta Lielums: Desmit stāvi un pagrabstāvs.

2015. gadā mūsu uzņēmums pabeidza pirmo darbu dzīvojamajā rajonā Purciemā. Mūsu uzdevums bija iekšējie apdares darbi, dzīvojamajās un koplietošanas telpās 10 stāvu mājā.

Izaicinājumi un risinājumi

  •       Ģipškartona konstrukciju uzstādīšanā mūsu komanda ieguldīja lielu darbu pie daudzlīmeņu griestu izveides, starpsienām, dažādām nišām un sarežģītām izliektajām virsmām.

  • Kosmētiskā apdare un krāsošana. Visas telpās tika izlīdzinātas sienas un grīdas, beigās tika veikta augstas kvalitātes apdare un virsmu krāsojums. Visi darbi tika veikti saskaņā ar sagatavoto dizainu-projektu un saskaņoti ar pasūtītāju.

  • Hidroizolācija: Mūsu komanda veica hidroizolāciju pagrabstāvā, vannas istabu grīdās un sienās, lai pasargātu telpas no mitruma ietekmes. Turklāt tika apstrādātas visas ģipškartona un koka virsmas, lai novērstu pelējuma un mikroorganismu veidošanos.

  • Flīžu ieklāšana: Darbā mēs izmantojām dažāda izmēra flīzes, tajā skaitā arī mozaīkas, atkarībā no projekta konkrētās telpas. Darbu veica meistari  ar lielu pieredzi flīžu likšanā, tāpēc visi darbi tika paveikti kvalitatīvi ar garantiju, ka flīzes kalpos daudzus gadus.

rem01.jpg
bottom of page