top of page

Inženierkomunikācijas

Mūsdienīgas mājas – tās nav tikai sienas un jumts, bet arī dažādas inženierkomunikācijas, kas nodrošina drošu un komfortablu dzīvošanu.

Mūsdienās neiespējami iedomāties dzīvi ne tikai bez elektrības vai ūdensapgādes, bet arī bez interneta, apkures un gāzes vada.

 

Uzņēmums A-ES Group Construction veic projektēšanu, montāžu un dažādu inženierkomunikācijas uzturēšanu: ūdens apgādes, kanalizācijas, elektrības piegādi, gāzes, atkritumu vadus, apkures, ventilācijas, veļas izejas. Simtiem organizācijas un privātpersonas jau ir izmantojuši mūsu pakalpojumus.

Kāpēc izvēlās tieši mūs?

Priekšrocības A-ES Group Construction:

  • Augsta darba kvalitāte. Plaša darba pieredze un augsta darbinieku kvalifikācija ļauj mums radīt nevainojami funkcionējošus tīklus vissarežģītākajos apstākļos;

  • Profesionāli speciālisti. Mūsu komandā ir labākie speciālisti, pārbaudīti darbā gadu gaitā;

  • Stingri ievērojam visus nepieciešamos standartus un normas;

  • Zemas cenas, elastīga atlaižu sistēma. Rūpīgi izpētot mūsdienu būvniecības tirgu, mēs ar pārliecību varam teikt, ka nav izdevīgāka piedāvājuma, cenas / kvalitātes, kā pie mums. Turklāt priekš pastāvīgiem klientiem mēs piedāvājam atlaides visu veidu darbiem;

  • Termiņi un punktualitāte. Darba pabeigšanas datums līgumā tiek garantēts nemainīgs;

  • Kvalitatīvi materiāli un profesionālas iekārtas.

Turklāt mūsu speciālisti veic esošo sistēmu rekonstrukciju un remontu.
Mēs garantējam mūsu uzstādītajiem inženierkomunikācijas nevainojamu funkcionēšanu vairāk kā 2 gadu garumā.

Mums ir plaša pieredze būvniecībā un remontdarbos, tieši tāpēc nebaidāmies grūtības un sarežģītus objektus. A-ES Group Construction speciālisti izmanto pašas jaunākās komunikāciju tehnoloģijas. Vēršoties pie mums, jūs realizēsiet ar inženiertīkliem saistītos mērķus.

bottom of page