top of page

RTU laboratorijas korpusa būvniecība

Projekta Apraksts

Klients:   SIA «LNK Industries»
Vieta:   Rīga, Āzenes iela, laboratorijas korpuss RTU
Platība: 5,568.9 m2

Pabeigšanas gads:   2015

Mūsu uzņēmuma uzdevums bija laboratorijas korpusa būvniecība, kura piederēja Rīgas tehniskajai universitātei (RTU). Bija nepieciešams veikt pilnu iekšējo telpu un kāpņu apdari, kā arī uzstādīt laboratorijai aizsardzību pret radiācijas ietekmi.

Pirms darba uzsākšanas pasūtītājs apstiprināja mūsu izstrādāto laboratorijas korpusa iekšējo telpu projektu. Tika rūpīgi pārdomātas visas detaļas jaunās vides radīšanai, lai pareizi sadalītu virsmu zonās.

Izaicinājumi un Risinājumi

Mūsu komandai ir liela pieredze telpu remontēšanā, tieši tāpēc visa apdare tika veikta saskaņā ar algoritmu, ļaujot efektīvāk izmantot darbinieku laiku un resursus. Viss remonts tika veikts, sākot ar visnetīrākajiem darbiem un beidzot ar vistīrākajiem. Sākumā tika uzstādīta radiācijas aizsardzība. Tas tika veikts saskaņā ar starptautiskajiem standartiem un izmantojot pārbaudītus materiālus. Vēlāk, tika izlīdzinātas sienas un griesti. Visas virsmas tika sagatavotas gala apdarei. Pēdējais posms bija sienu krāsošana, tapešu līmēšana un atsevišķu dekoratīvu elementu uzstādīšana. 

Pateicoties darbinieku profesionalitātei, precīzam organizatoriskam procesam un ražošanas instrumentiem, mums izdevās izpildīt visus darbus maksimāli ātrā laikā.

bottom of page