Apdares darbi

Uzņēmums «A-ES Group Construction» piedāvā pilna spektra remonta un apdares darbus. Mēs, cik ātri vien iespējams, realizēsim dzīvojamo un nedzīvojamo telpu, apdares darbus. Telpas izskatīsies estētiski un būs tehniski labā stāvoklī. Mūsu speciālistiem ir moderni instrumenti un remonta metodes.

Būvniecībai vai remontam – dzīvokļu, māju, biroju vai jebkuru citu ēku apdarei jāpievērš īpaša uzmanība jau pašā projekta sākumā. Nokļūstot jaunā telpā, pirmais ko cilvēki ievēro, ir apdare, tāpēc iesakām apdari uzticēt profesionāļiem ar pieredzi konkrētu apdares darbu veikšanā.

Vairāku gadu garumā mūsu pakalpojumus izmantojuši, ievērojams klientu – privātpersonu un uzņēmumu skaits. 

Kāpēc izvēlēties mūs pakalpojumus?

  • Lielu pieredzi dažādās apdares jomās. Mēs esam gatavi strādāt dažādās sarežģītās situācijās. Mums droši var uzticēt kvalitatīvi realizēt jebkādu telpu apdari!

  • Mūsu pakalpojumiem ir labvēlīgs izmaksu un kvalitātes līdzsvars. Esiet pārliecināti, ka līguma cena nemainīsies darba laikā, un kvalitāte būs pirmajā vietā!

  • Īsi termiņi. Mūsu speciālisti laicīgi uzsāk darbu, veic darbu kvalitatīvi un noteiktā laika periodā!

  • Nepieciešamo būvmateriālu iegāde un piegāde. Lai ieekonomētu Jūsu laiku, mēs atradīsim, piedāvāsim un ieteiksim visizdevīgākos, drošākos un uzticamākos celtniecības materiālus!

  • Caurspīdīgs darba process un detalizēta ziņošana. Mēs esam pilnībā atvērti saviem klientiem un regulāri informējam par darbu gaitu!

  • Garantija uz visiem darbiem. Mēs esam pārliecināti, mūsu speciālisti darbus veiks ar visaugstāko atbildības sajūtu, garantējam  kvalitatīvu darba rezultātu  daudzu gadu garumā!

Sazinieties ar uzņēmumu «A-ES Group Construction» un mēs īstenosim Jūsu vīziju! 

rem01.jpeg