top of page

Montāžas darbi

Uzņēmuma A-ES Group Construction – montāžas darbi jebkuras sarežģītības, ātri, nedārgi, bet pats galvenais kvalitatīvi un droši!

Mūsdienās dzīves ritms nemitīgi pieaug. Pateicoties gatavo komplektu ražošanai, samazinās laiks un darbietilpība. Tieši tāpēc saliekamo produktu ražotāju tīkls, padara montāžas konstrukciju vienu no vadošajiem tehnoloģisko procesu būvniecībā.

Montāžas darbi un to process

Process ietver sevī loģistiku, darbu sagatavošanu un pašu montāžu. Loģistikas etapā notiek montāžas produktu iekraušana no ražotnes, pārvešana uz objektu, izkraušana un izvietošana būvlaukumā. Tad mazās konstrukcijas tiek uzaudzētas, pārveidojot tās daudz lielākās detaļās, kā arī tiek aprīkotas ar Takelāžas (trošu, virvju, ķēžu, bloku)  ierīcēm, precīzai uzstādīšanai. Uzstādīšana noslēdzas ar pacelšanu, transportēšanu pa laukumu, uzstādīšanu uz vietas un piestiprināšanu. Bieži vien šie darbi tiek veikti ar metināšanu, cementēšanu un savienojumu hermetizāciju, antikorozijas apstrādi, zemējumu.

Uzņēmuma grupa «A-ES Group Construction» izpilda visus montāžas darbus un ir pilnībā aprīkota ar mūsdienīgu tehnisko bāzi. Mēs uzstādām reklāmas konstrukcijas (statīvus, banerus, ziņojuma dēļus), jumtus, dažādus žogus, jebkuras konstrukcijas no metāla, koka, vai betona un daudz ko citu. Visus darbus vada pieredzējuši speciālisti, kuri ir pilnība aprīkoti ar efektīvam tehnoloģijām. Mēs realizējam pašus sarežģītākos projektus. Un esam pārliecināti par montāžas darbu kvalitāti, tieši tāpēc garantējam Jums nevainojamu funkcionēšanu uzstādītajām konstrukcijām. Mēs strādājam saskaņā ar visām attiecīgajām normām un standartiem.

montāžas darbi
bottom of page