top of page
  • Writer's pictureA-ES Group Construction

Privātmāju celtniecības firmas

Privātmāju celtniecības firmas Latvijā ir pietiekoši plašā skaitā. Ir būvniecības uzņēmumi, kuri ir specializējušies uz dažādu ēku būvniecību. Privātmāju celtniecība ir vairāk sastopamais ēkas būvniecības veids. Ir privātmāju celtniecības firmas, kuras piedāvā pilna spektra celtniecības darbus, sākot ar būvlaukuma sagatavošanas darbiem un beidzot līdz māju atslēgai, ir arī privātmāju celtniecības firmas, kas piedāvā gatavas moduļu mājas, kurām mājas būvniecības detaļas un karkasi tiek izveidoti rūpnīcas telpās.Būtisks solis privātmājas realizācijā ir būvdarbu pieņemšana, tāpēc ir vērts savlaicīgi izvēlēties kompetentu būvniecības pakalpojumu sniedzēju. Ja pamati nebūs profesionāli sagatavoti, iespējams, ka ilgtermiņā tas var radīt dažādus negaidītus pārsteigumus. Ar mūsdienu tehnoloģijām būvniecības process var tikt veikts jebkurā gada laikā, gandrīz bez ierobežojumiem. Mūsu būvniecības uzņēmumā ir kvalificēti speciālisti, kas zina būvniecības procesa tehnoloģiskās nianses, ar pietiekamu darba pieredzi, spējīgi pasūtītājam nodrošināt kvalitatīvu darbu izpildi visos būvniecības posmos. Ir vērts uzsākt būvniecības procesus ar pieredzējušu būvniecības firmu vai būvniekiem, lai droši nodotu būvi ekspluatācijā nepieciešamos termiņos bez aizķeršanās. Privātmājas būvniecību labāk uzticēt tikai licencētiem būvdarba vadītājiem vai būvniecības firmām. Iesakām pirms uzsākt sadarbību ar būvuzņēmumu, pārliecināties vai uzņēmumam ir licence, vai pilnībā pārzina būvniecības procesus un spēj aizstāvēt jebkuru būvniecības objektu būvvaldē, ievērojot normatīvos aktus, līdz nodošanai ekspluatācijā.


Mūsu būvniecības pakalpojumu klāsts ir gana plašs, lai nodrošinātu privātmājas būvniecību līdz atslēgai. Mūsu darbus varat apskatīt mūsu pakalpojumu sadaļā. Mēs nodrošinām arī restaurācijas darbus, kā arī darbus, kur būvniecības process jau ir sākts, un kādu iemeslu dēļ, nav novests līdz ekspluatācijai, tad atbilstoši situācijai veicam darbus, kuri konkrētajā brīdi ir aktuāli. Veicot jebkurus darbus nodrošinām garantijas periodu un tā ietvaros veicam nepieciešamos uzlabojumus.


Mums ir ilggadēja un plaša pieredze privātmājas būvniecībā, sadarbībā ar būvmateriālu ražotājiem no Vācijas, varam garantēt kvalitatīvu privātmājas būvniecību par saprātīgām izmaksām.

bottom of page