top of page
  • Writer's pictureA-ES Group Construction

Mājas būvniecības izmaksas

Mājas būvniecības izmaksu līmenis gada laikā palielinājās par 19,6 %

2022. gada oktobrī, salīdzinot ar 2021. gada oktobri, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 19,6 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Būvmateriālu cenas palielinājās par 24,7 %, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 18,4%, bet strādnieku darba samaksa pieauga par 10,4%. Mājas būvniecības izmaksas.

Izmaksu sadārdzinājums ir būrmateriāliem, tehnikas nodoršināšainai un darbaspēka nodrošināšanai. Plašāku informācija par būvniecības izmaksu datiem lasiet vairāk - oficiālās statistikas portālā.Metāls un metāla izstrādājumu izmaksas

Dažādas metāla konstrukcijas un materiāli ir ļoti būtiski ēku būvniecībā. Tos izmanto no māju pamatiem, līdz pat jumta konstrukcijām. Praktiski viss būvniecībā izmantotais metāls Latvijā tiek importēts. Lielākā daļa līdz šim tika ievesta no Krievijas, taču apsīkstot piegādēm, jāmeklē citi piegāžu ceļi. 2021. gadā dzels un tērauds ir bijusi 5. nozīmīgākā importēto preču grupa un pieaugums pret gadu iepriekš bijis par 86%, kas apliecina šo preču nepieciešamību tirgū. Alternatīvas piegādēm no citām valstīm dēļ loģistikas izmaksām ir dārgākas.

Betons un betona izstrādājumu izmaksas

Kokmateriālu izmaksas

Esam būvniecības firma ar ilggadēju pieredzi būvniecības nozarē. Veiksmīgi pabeigti privātmāju būvniecības projekti. Pateicoties sadarbībai ar būvmateriālu ražotājiem no Vācijas, spējam nodrošināt kvalitatīvus privātmājas būvniecības pakalpojumus par saprātīgām izmaksām. Pie mums būvniecības izmaksas uz 1m2 ir sākot no 850€/ m2.Vēlies noskaidrot, kādas būtu privātmājas būvniecības izmaksas jūsu mājoklim?
bottom of page