top of page

Vēsturiskās ēkas būvniecība Strēlnieku ielā 7

Mūsu uzņēmumam tika dots uzdevums veidot būves un apdares darbus divām dzīvojamām mājām Rīgas centrā.
Darbu sarežģīja fakts, ka

Klients: SIA „RBSSKALS” Vieta: Rīga, Strēlnieku iela7 Platība: 5,504.5 м2 Pabeigšanas gads: 2015

Mūsu uzņēmumam tika dots uzdevums veidot būves un apdares darbus divām dzīvojamām mājām Rīgas centrā. Darbu sarežģīja fakts, ka būvniecības ēka bija ļoti tuvu vēsturiskajām ēkām, kuras atrodas UNISCO aizsardzībā.​ Sastādot inženiertehnisko projektēšanas dokumentāciju, mūsu komanda šim darbam piegāja ar pilnu atbildību. Šim nolūkam tika veikti pētījumi, detalizēti sastādīts veicamo darbu plāns un skices.

Izaicinājumi un Risinājumi

Pēc detalizētiem aprēķiniem un nepieciešamajām saskaņošanām, mēs sākām darbu pie konstrukciju veidošanas. Būvniecības procesu rūpīgi uzraudzīja inženieri, precīzi izmērot ģeometriskos lielumus. Pēc sienu uzcelšanas mēs veicām cokola apdares darbus, apšuvums ar cementa-skaidu plāksnēm, grīdas siltināšanu un ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanu.

Pēc tam tika veikti saistītie darbi: bloku likšana, jumta segums, lai izveidotu savienojumu ar tuvumā esošo ēku, modulētā tipa griestu uzstādīšana utt. Iekštelpās tika uzstādītas ģipškartona starpsienas ar sarežģītiem izliekumiem.

Pateicoties rūpīgi pārdomātam projektam un labi koordinētam komandas darbam, visi celtniecības un apdares darbi tika izpildīti kvalitatīvi un laicīgi.

Projektu galerija

bottom of page