top of page

Senioru mājas būvniecība Ogrē

Ēka tika būvēta, lai sastāvētu no 6 pielāgotiem apartamentiem vecāka gadagājuma cilvēkiem. Katrā apartamentā ir 2-3 guļamistabas (vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas). Katrai guļamistabai savs

Projekts: “Senior Ogre” Klients: Senior Group Vieta: Lielvārdes iela 2, Rembates pagasts, LV-5016

Pa visu Latviju tiek attīstīti Senior House kompleksi, šis ir tikai viens no mūsu svaigākiem celtniecības projektiem – “Senior-Ogre” rezidences durvis vēra 2021. gada septembrī. Atrodas Rembatē, Ķeguma novadā. Rembate – tas ir kluss, mierīgs ciemats ar mazāk nekā 1000 iedzīvotājiem, tāpēc arī tas sniedz komfortablu dzīvošanu pie dabas. Teritorijā ir pieejams ābeļdārza parciņš aktivitātēm un sakopta vide pastaigām dabā.

Ēka tika būvēta, lai sastāvētu no 6 pielāgotiem apartamentiem vecāka gadagājuma cilvēkiem. Katrā apartamentā ir 2-3 guļamistabas (vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas). Katrai guļamistabai savs sanmezgls, kopēja studio viesistaba apvienota ar virtuvi un ēdamistabas zonu, aprūpes personāla istaba un terases visiem apartamentiem. Rezidence aprīkota ar jaunākas paaudzes aprīkojumu, kas stipri atvieglo aprūpi senioriem. Kopā rezidence piedāvā 43 gultasvietas.

Rezidencē izveidoti 4 standarta un 2 korpusi demences klientiem. Ēka ir pielāgota atbilstoši senioru vajadzībām – drošība un plašums, lai būtu iespēja pārvietoties senioriem ar ierobežotām spējām vai ratiņkrēslu.

Projektu galerija

bottom of page