top of page

Senioru mājas būvniecība Kroņu ielā 1, Ādaži

Tika uzbūvētas senioru mājas, kurās ietilpst vairāki korpusi. Katrs korpuss tika veidots priekš vecākā gada gājuma cilvēkiem, arī ar īpašām vajadzībām, lai varētu ērti pārvietoties pa katru istabu un pagalmu. Pagalms tika apzaļumots un

Projekts: “Senior Ādaži” Klients: Senior Group Vieta: Kroņu iela 1, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164

Ādažu novadā nesen tika uzcelta un nodota ekspluatācijā senioru māju komplekss, vadoties pēc visiem labiekārtošanas un drošības noteikumiem. Tika uzbūvētas senioru mājas, kurās ietilpst vairāki korpusi. Katrs korpuss tika veidots priekš vecākā gada gājuma cilvēkiem, arī ar īpašām vajadzībām, lai varētu ērti pārvietoties pa katru istabu un pagalmu. Pagalms tika apzaļumots un ieklāts bruģis. Veicām pilna cikla būvniecības darbus gan mājas būvniecībā, gan pagalmu iekārtošanā.

Katrā korpusā ietilpst vairākas divvietīgas un trīsvietīgas guļamistabas, pa vidu skaista un plaša viesistaba ar virtuvi. Viesistabas tika uzbūvētas dienvidu pusē, lai vienmēr iekļūst siltums un gaisma plašajā telpā. Pie katras viesistabas ir izeja un uz balkonu un pagalmu un ierīkota apsardzes telpa. Mājas ir aprīkotas ar videonovērošanas sistēmām. Esam pagodināti un lepni par šī projekta izpildi. Vadoties pēc visiem pieņemtiem standartiem un noteikumiem, esam uzkrājuši plašu pieredzi pansionāta tipa māju būvniecībā.

Pēc senioru māju būvniecības, mēs nodrošinājām arī virtuves iekārtu uzstādīšanu, speciāli aprīkotas gultas, mēbeles un interjera lietas.

Nodrošinām mājas projektēšanu, pilna cikla mājas būvniecības darbus un pagalmu labiekārtošanu, sadarbībā ar būvmateriālu vairumtirgotāju bāzēm. Tāpēc esam pārliecināti, ka spējam nodrošināt būvniecības pakalpojumus par saprātīgām cenām un iekļaujoties termiņos.

Projektu galerija

bottom of page