top of page

RTU elektronikas un telekomunikāciju korpusa remonts, Āzenes ielā 12

Mūsu uzņēmums 2015. gadā pabeidza elektronikas un telekomunikāciju fakultātes korpusa remontu Rīgas Tehniskajā Universitātē.
Mēs izpildījām

Klients: SIA “VELVE” Vieta: Rīga, Āzenes iela 12 Platība: 9,777.78 m2 Pabeigšanas gads: 2015

Mūsu uzņēmums 2015. gadā pabeidza elektronikas un telekomunikāciju fakultātes korpusa remontu Rīgas Tehniskajā Universitātē.

Izaicinājumi un Risinājumi

Mēs izpildījām:

  • Vecās krāsas noņemšana: Procedūra tika veikta ar pārbaudītu tehnoloģiju, kas ļauj ātri un efektīvi noņemt novecojušo segumu. Tika izmantota skalošana uz sārmainas bāzes, kas ir pilnībā nekaitīga virsmai un ļauj uzreiz, nenomazgājot uzklāt apmetumu, tādējādi ekonomējot pasūtītāja laiku un naudu.

  • Piekarināmo griestu montāža: Darbs tika izpildīts ātri un kvalitatīvi. Liela darba pieredze un profesionāli instrumenti ļāva mūsu komandai samazināt virsmas nepilnības.

  • Telpu aprīkojums un gaiteņu skaņas izolācijas sistēmas: Gaiteņos tika uzstādīti piekaramie paneļi ar speciāliem audio -“slazdiem”. Tie ļauj pilnībā neitralizēt atbalss efektu, kā arī skaņas viļņus. Telpās tika izmantots speciāls apmetums ar paaugstinātu blīvumu, samazinot troksni, kas var nākt caur sienām.

  • Ģipškartona konstrukciju uzstādīšana: Griesti ar vairākiem līmeņiem, arkas un noapaļojumi.

  • Flīžu likšana: Flīzes tika speciāli izgatavotas tieši šim objektam pašu spēkiem.

  • Apmetums, sienu un griestu apdare.

Papildus tika veikta jumta siltināšana un pārklājums ar hermetizācijas metodi. Tika izmantota vate ar labu siltumizolāciju un augstu ekoloģiskām īpašībām.

Projektu galerija

bottom of page