top of page

Dzīvojamās mājas rekonstrukcija Barona ielā 66/68

Mūsu uzņēmums veica daļēju rekonstrukciju divstāvu daudzdzīvokļu mājā pilsētas centrā. Mūsu uzdevums bija – pilnībā aizstāt kapnes un kāpņu telpas.

Projekta Apraksts

Klients: SIA “BMS Tehnologija” Vieta: Rīga, Kr. Barona iela 66/68 Platība: 1,564 m2 Pabeigšanas gads: 2016

Mūsu uzņēmums veica daļēju rekonstrukciju divstāvu daudzdzīvokļu mājā pilsētas centrā. Mūsu uzdevums bija – pilnībā aizstāt kapnes un kāpņu telpas.

Izaicinājumi un Risinājumi

Pirms darba uzsākšanas mēc sastādījām rekonstrukcijas projektu. Pasūtītaja prasības bija, lai stingri ievērotu kopējo ēkas stilu, augsta kvalitāte un konstrukcijas ilgmūžība. Tika izveidoti esošo kāpņu detalizēti ģeometriski mērijumi, pārdomāta ergonomika un lietošanas drošība.

Pirmais posms bija nederīgo konstrukciju demontāža. Jaudīgi profesionālie instrumenti un augsta kompetence ļāva mums šo darbu izpildīt tikai dažu dienu laikā.

Nākamais posms – jaunu elementu izgatavošana, lai aizstātu sagruvušos un to piegāde uz būvlaukumu. Pateicoties tam, ka mūsu uzņēmumam ir sava dzelzsbetona izstrādājumu ražotne, visas kapņu detaļas tika izstrādātas ātri un kvalitatīvi, bet pats galvenais, precīzi pēc norādītītajiem mēriem.

Pedējais posms – montāža. Mūsu komanda ātri un kvalitatīvi uzstadīja kāpnes, platformas un margas. Pēc uzstādīšanas visas virsmas tika rūpīgi apstrādātas, un tika veikta kosmētiskā apdare. Kopējais rekonstrukcijas laiks bija 1,5 mēneši.

Projektu galerija

bottom of page