top of page

Daudzdzīvokļu mājas būvniecība Mežparkā

Bija nepieciešams veikt iekšējo telpu apdari un kāpņu restaurāciju.
Pirms darbu uzsākšanas, tika sastādīts precīzs projekts, kurā bija uzskaitītas visas klienta prasības un pārdomātas visas detaļas. Izaicinājumi un risinājumi

Klients: SIA “SALTEM” Vieta: Rīga, Visbijas prospekts 45 Platība: 2, 167.8 m2 Pabeigšanas gads: 2014

2014. gadā mēs pabeidzām darbu “Luksusa” klases mājā, kura atrodas Mežaparka rajonā. Bija nepieciešams veikt iekšējo telpu apdari un kāpņu restaurāciju.

Pirms darbu uzsākšanas, tika sastādīts precīzs projekts, kurā bija uzskaitītas visas klienta prasības un pārdomātas visas detaļas.

Izaicinājumi un Risinājumi

Kas bija izdarīts:

  • Logu, sienu un griestu krāsošana: Tika attīrītas un sagatavotas apstrādājamās virsmas. Pēc tam sienu apmetuma pulēšana, lai panāktu ideāli līdzenu virsmu. Uzklāta grunts un vairāki krāsas slāņi. Visi izmantotie materiāli garantē noturību pret izbalēšanu un nobrāzumiem.

  • Sienu hidroizolācija: Tika izmantota apvienotā hidroizolacijas tehnoloģija, kura ļauj sasniegt labākus rezultātus.

  • Ģipskartona konstrukciju montāža: Kāpnes un daļa sienu, vispirms tika pārklātas ar speciālu ģipškartonu, bet pēc tam tika uzlikts dekoratīvais apmetums. Visas būves tika celtas pēc iepriekš izstrādātas shēmas, lai izvairītos no kļūdām, kas var radīties saskarsmē ar citiem interjēra elementiem.

  • Uzstādītas koka grīdlīstes 140 mm augstas. Visas šuves aizlīmētas un aiztaisītas.

  • Darbi tika izpildīti augstā līmenī, pateicoties mūsu komandas lielajai pieredzei remonta un celtniecības jomā.

Projektu galerija

bottom of page